W tym roku Kora obchodzi jubileusz pracy artystycznej. Dokładnie 35 lat temu Kora zadebiutowała na scenie muzycznej z zespołem Maanam. W roku 1979 Kora wraz z Maanamem nagrała swoją pierwszą długogrającą płytę zatytułowaną „Maanam”.

A potem były kolejne… Na swoim koncie ma kilkadziesiąt wydanych płyt w tym dwie anglojęzyczne : Night Patrol (Teldec),Wet Cat (RCA).Zagrała tysiące koncertów w Polsce i za granicą. Występowała także z aktorami Teatru Starego na festiwalu teatralnym we Włoszech w Spoletto z „Mątwą Witkacego” oraz była autorką programu telewizyjnego „Amory Kory”. Wydała tomiki poezji oraz książkę pt:” Podwójna linia życia”Niewątpliwie KORA jest wielką, niepowtarzalną Artystką!

Chcemy uczcić 35 lecie Kory na scenie. Na wiosnę 2011 Kamiling Co. wraz z EMI Music Poland wydaje reedycję wszystkich polskich studyjnych płyt Maanamu oraz solowych płyt Kory. Płyty będą miały formę digipacków oraz będą na nowo zremasterowane przez mistrza masteringu Pawła Nawarę.

Oprócz tego szykujemy dla fanów kilka niespodzianek: Trasę koncertową , telewizyjny- jubileuszowy koncert KORY, a już na wiosnę w stacjach radiowych pojawi się singiel zapowiadający nowy album.
A już w galerii można oglądnąć nową sesję zdjęciową. Wspaniałe zdjęcia są autorstwa Jacka Poremby, stylizacją zajęła się Gosia Walasek, Make up-em Kasia Zaręba, stylizacją fryzur Damian Drzyzga. Za całość wszystkich tych wydarzeń odpowiedzialna jest nowa menadżerka Kory– Katarzyna Litwin.